AK PARTİ’DEN ANKARA ÇIKARMASI

Ak Parti Gazipaşa İlçe Teşkilatı ve Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, Ak Parti’nin dün Ankara’da yaptığı grup toplantısına katıldı. Ankara’ya giden heyete, Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkan Yardımcısı Sami Yiğit ve Ak Parti İlçe yönetimi katıldı.

ANKARA’DA, Ak Parti’nin grup toplantısına katılan Gazipaşa heyeti, toplantıyı Ak Parti Antalya Milletvekilleri ile birlikte takip etti. Toplantı öncesinde Gazipaşa heyetinin yanına gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gazipaşa’ya yapılan hizmetler hakkında bilgi aldı. DSİ’nin Gazipaşa’daki çalışmalarını yakından takip ettiği bilinen Eroğlu’nun çalışmaların en kısa zamanda bitirilmesi için DSİ’ye talimat verdiği öğrenildi. Ak Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin ve Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik grup toplantısında Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu, Ak Parti Antalya Milletvekilleri, İbrahim Aydın, Sena Nur Çelik, Atay Uslu ve Muratpaşa ilçe Başkanı Hasan Bozdemir ile birlikte takip ettiler. Gazipaşa heyeti ile Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın ve Atay Uslu yakından ilgilendi. Grup toplantısında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, konuşmasında; Ankara’da yapılan bombalı terör saldırısı ve Güneydoğu’da yürütülen terör operasyonlarına değindi.

Toplantı sonrasında, Ak Parti İlçe Teşkilatı ve Antalya Milletvekilleri, bir süre ilçede yapılan çalışmalar hakkında sohbet etti. Daha sonra, Gazipaşa heyeti ve Milletvekilleri hatıra fotoğraf çektirip Ankara’dan ayrıldı. Ankara’ya Parti Teşkilatı ile birlikte giden Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik ve İlçe Başkanı Yakup Pişkin’in bir dizi temaslarda bulunmak için Ankara’da kaldıkları öğrenildi.

AK-PARTIDEN-ANKARA-CIKARMASI-2