ÇELİK: HER ŞEY GAZİPAŞA İÇİN

Gazipaşa Belediyesi tarafından ilçeye yapılan sıcak asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İlçede birçok yolu sıcak asfaltla tanıştıran ve ‘Her şey Gazipaşa için’ diye konuşan Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik, 2016 yılı içerisinde Gazipaşa’ya en az 100-150 kilometre sıcak asfalt dökecek.

CELIK-HER-SEY-GAZIPASA-ICIN-2

GAZİPAŞA Belediyesi ekipleri, hastane kavşağından, Gazipaşa Toptancı Hali’ne kadar olan Bülent Ecevit Caddesi’nde sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarına başladı. Konu hakkında açıklama yapan Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, “Gazipaşa’da elimizden geldiğince yollarımızı asfaltlamaya çalışıyoruz. Ekiplerimiz şimdi hastane kavşağından, Gazipaşa Toptancı Hali’ne kadar olan Bülent Ecevit Caddesi’nde sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarına başladı. Kaldırım çalışması bittikten sonra yolu sıcak asfaltla kaplayarak, modern ve daha kullanışlı bir hale getireceğiz. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“SÖKÜLEN PARKELER TEKRAR KULLANILACAK”

Şehir içinde sökülen parkelerin kırsal alanlarda kullanıldığını belirten Çelik, “Şehir içinde sökülen parkeler hiçbir şekilde israf edilmiyor. Denizyolu’nda olduğu gibi burada da parkeleri sökerek ihtiyaç olan kırsal mahallelerimizde cami ve okullarda kullanacağız. Parkeleri ihtiyacı olan mahallelerimize götürüp oralarda en iyi şekilde kullanıyoruz” diye konuştu.

“HER ŞEY GAZİPAŞA İÇİN”

Yapılan çalışmalar sonucunda Gazipaşa’nın modern ve daha kullanışlı bir şehir olacağını belirten Çelik, “Gazipaşa halkına elimizden geldiğince hizmet etmeye devam edeceğiz. Yaptığımız bu çalışmalar tamamen ileriye yönelik, bir sıcak asfaltın 30- 40 yıl ömrü var, bu yollar kolay kolay bozulmaz. Vatandaşlarımız bu yolları yıllarca kullanacak. Her şey Gazipaşa için, bizim çalışmalarımız devam edecek” şekillinde konuştu.

CELIK-HER-SEY-GAZIPASA-ICIN-3