DOĞAN’DAN DEVAMSIZLIK UYARISI

Gazipaşa Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü (HEM) tarafından tüm mezun olan üniversite adaylarına yönelik Destekleme ve Yetiştirme Kursları’nın ikinci dönemi dün başladı. Gazipaşa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Doğan, kursiyerlerin derslerine devam etmeleri konusunda uyarılarda bulundu.

BİRİNCİ dönemi 24 Ocak tarihinde sona eren Destekleme ve Yetiştirme Kursları’nın ikinci dönemi dün başladı. Gazipaşa’da 231 lise mezunu LYS ve YGS’ye katılmak için başvurularını yaparak derslere başladı. Gazipaşa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Doğan, derslerin alanlarında deneyimli öğretmenler tarafından verildiğini belirterek, “Matematik, fizik, kimya, biyoloji, coğrafya, felsefe ve edebiyat grubu derslerinin tamamından çok deneyimli ve kendini ispatlamış öğretmenlerimiz tarafından kurslar veriliyor.  Birinci dönem kursları için gerek kursiyerlerimizden gerekse velilerden olumlu olmak üzere çok sayıda tebrik ve teşekkür aldım. İkinci dönemde de aynı çizgide devam edeceğiz” dedi.

KURSLARA DEVAM EDİN

Müdür Doğan, “Halk Eğitim Merkezi kursları tabiatı ve doğası gereği yaygın eğitim programı olduğu için, yaygın eğiteme gelen kursiyerlerimizin boş zamanlarında eğitim vermek zorundayız. Dolaysı ile kursiyerlerimizin boş zamanlarına kurs açmalıyız. Kursiyerlerimizden kurslarına devamlılık konusunda özen göstermelerini istiyoruz.  Devletimizin ve bakanlığımızın imkanlarını heba etmeme konusunda kurslara devam etmeleri, kendileri için faydalı bizler içinde sevindirici olacaktır. Periyodik zamanlarda kurslarımızı gezerek denetliyor ve sonuçlarıyla ilgili rapor tutuyoruz” diye konuştu.

DOGANDAN-DEVAMSIZLIK-UYARISI-2