“SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ VERMEK İSTİYORUZ”

Gazipaşa Belediyespor, Kepez Belediyespor ile 14 Şubat Pazar günü saat 14.00’te oynanacak olan Play-Off maçı hazırlıklarına devam etti. İdman dün saat 15.00’te Gazipaşa Belediyespor Tesisleri’nde yapıldı. İdman sonunda açıklama yapan Abdullah Baysal, “Maçı kazanıp taraftarlara Sevgililer Günü hediyesi vermek istiyoruz” dedi.

SEVGILILER-GUNU-HEDIYESI-VERMEK-ISTIYORUZ-2

ANTALYA Süper Amatör Ligi Play-Off grubunda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, 14 Şubat Pazar günü saat 14.00’te Gazipaşa Şehir Stadı’nda Kepez Belediyespor ile oynayacakları maçın hazırlıklarına dün yaptığı idmanla devam etti. İdman Gazipaşa Belediyespor Tesisleri’nde yapıldı. Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde yapılan idmana düz koşu ile başlayan Paşalar, topla birlikte ısınma hareketleri ile devam etti. İdmanın ana bölümünde çabukluk çalışması yapan Belediyesporlu oyuncular, 1 buçuk saat süren idmanı duran top çalışması ile tamamladı.

“SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ VERMEK İSTİYORUZ”

Gazipaşa Belediyespor Teknik direktörü Abdullah Baysal, Play-Off grubundaki ilk maçı seyirci desteğini de alıp kazanmak istediklerini söyledi. Baysal, “Gazipaşa Belediyespor olarak, Play-Off’lara iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. İlk maçımızı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde oynayacağız. Maçı kazanıp taraftarımıza Sevgililer Günü hediyesi vermek istiyoruz” dedi.

SEVGILILER-GUNU-HEDIYESI-VERMEK-ISTIYORUZ-3