HASTANEYE YENİ AMBULANS

GAZİPAŞA Devlet Hastanesi’nin araç filosuna bir araç daha eklendi. Sağlık Bakanlığı tarafından İl Sağlık Müdürlüğüne gönderilen 7 ambulansın bir tanesi de Gazipaşa Devlet Hastanesine gönderildi.

SIYASILERDEN-GAZIPASAYA-AKIN-2

Ak Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin’in imkanları ile getirilen ambulans Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne getirildi. Konu ile ilgili açıklama yapan Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, “Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığının İl Sağlık Müdürlüğüne 30 adet ambulans gönderildiğini duyduk. Bu konu hakkında İl Başkanımız Rıza Sümer’i aradım ve hastanemizin bir ambulansa ihtiyacı olduğunu ilettim. Sağ olsun başkanımız bu konu ile yakından ilgileneceğini belirtti ve 3 gün sonra ambulansı gönderiyoruz diye bize aradı” dedi.

“İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Yapılan hizmetlerin devam edeceğini vurgulayan İlçe Başkanı Pişkin, “Hastanemizin ambulans sıkıntısını olduğunu biliyorduk. İl Başkanımızın da girişimleri ile ambulansı hastanemize kazandırmış olduk. Antalya’ya gelen 7 araçtan bir tanesinin Gazipaşa’ya gelmesi bize ne kadar değer verdiklerini gösteriyor. Başkanımız yeni gelecek olan araçlar içinde bizlere yardımcı olacağını dile getirdi. Gazipaşa halkına ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.