KORKUTELİ HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİLDİ

Antalya Süper Amatör Lig Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Pazar günü evinde ağırlayacağı Korkuteli Belediyespor maçının hazırlıklarına devam etti.

KINIK-MESAISI-BASLADI-2

PLAY-OFF Grubu’nun 8. Haftasında karşılaşacağı Korkuteli Belediyespor maçı hazırlıklarına başlayan Gazipaşa Belediyespor, Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde idman yaptı. Gazipaşa Belediyespor Tesisleri’nde dün saat 15.00’te yapılan antrenman ısınma koşusu ve açma-germe egzersizleri ile başladı. Antrenmanın ana bölümünde koordinasyon, 5’e 2 pas çalışması ve yarı alanda çift kale oyun çalışması gerçekleştirildi. Mavi-Beyazlı ekip, çalışmalarına yarın yapacağı antrenman ile devam edecek.

“YARALARIMIZI SARMAYA ÇALIŞIYORUZ”

İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, Korkuteli maçı hazırlıklarına devam edildiğini ve bu maçı kazanarak tekrar çıkışa geçmek istediklerini dile getirdi. Baysal, “Son haftalarda alınan mağlubiyetler bizi çok yaraladı. Yaralarımızı sarmaya çalışıyoruz.  Korkuteli maçını kazanıp çıkışa geçmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

“DAHA BİR ŞEY BİTMEDİ”

Son günlerde yaşanan olaylardan takım olarak üzüldüklerini belirten Baysal, “Daha maçlar bitmedi. Futbol, kazanmanın ve kaybetmenin verdiği hislerle güzel. Önümüzde oynanacak 3 maç daha var. Gazipaşa Belediyespor bu maçları kazanacak güçte bir takım. Bu takımın kalitesini herkes iyi biliyor” ifadelerini kullandı.

Mavi-Beyazlı ekip, çalışmalarına bugün yapacağı antrenman ile devam edecek.

Öte yandan, Gazipaşa Belediyespor Kulübü tarafından yapılan açıklamada Burak Elmastaş ve Rafet Poyraz ile yolların ayrıldığı 4 futbolcunun da kadro dışı kaldığı duyuruldu.

KORKUTELI-HAZIRLIKLARINA-DEVAM-EDILDI-3