KORKUTELİ MESAİSİNE DEVAM EDİYOR

Antalya Süper Amatör Lig Play-Off Grubu’na iyi bir başlangıç yapan ancak son 3 hafta alınan sonuçlardan dolayı zor bir süreçten geçen Gazipaşa Belediyespor, Korkuteli Belediyespor maçı hazırlıklarını dün yaptığı idman ile sürdürdü.

PLAY-OFF Grubu 8. Hafta maçında karşılaşacağı Korkuteli Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdüren Gazipaşa Belediyespor, dün saat 15.30’da Belediyespor Tesisleri’nde bir idman gerçekleştirdi. İdman Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde yapıldı. Topla birlikte ısınma hareketleri ile başlayan idman, 5’e 2 top kapma çalışması ile devam etti. Gole yönelik hücum organizasyonları çalışan Paşalar, yaklaşık iki saat süren idmanı çift kale maç yaparak kapattı.

“AYAĞA KALKACAK GÜÇTEYİZ”

İdman sonun da açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, çalışmaların çok sıkı bir şekilde devam ettiğini belirtti. Önceki açıklamalarında da olduğu gibi Korkuteli maçını kazanmak istediklerini dile getiren Baysal, “Gerçekten zor günler geçiriyoruz. Gazipaşa Belediyespor ayağa kalkacak güçte bir takım, buna inanmak lazım. Bunu yapacak güçteyiz” dedi.

“ÜZERİMİZDEKİ YÜKÜN FARKINDAYIZ”

Play-Off’lara iyi bir başlangıç yapıp bu şekilde düşüş yaşarak üzerlerindeki yükün artığını belirten Baysal, “Üzerimizdeki yükün farkındayız, Gazipaşa ve taraftarına gerçekten mutluluk yaşatmak istiyoruz. Önümüzde 3 maç var” ifadelerini kullandı.

YÖNETİM KURULU TOPLANDI

Gazipaşa Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu, dün saat 17.00’de Gazipaşa Belediyespor Tesisleri’nde bir toplantı yaptı. Toplantıya Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz başkanlık yaptı.  Dün yapılan Yönetim Kurulu toplantısına, Zafer Aydın Şanlı, Zekeriya Toksöz, Olcay Çetin, Mehmet Tepe ve Yaşar Demir katıldı. Basına kapalı yapılan toplantıda, Gazipaşa Belediyespor’un son günlerde yaşadığı olumsuzlukların masaya yatırıldığı öğrenildi. Kulübün genel sıkıntılarının konuşulduğu toplantı sonrasında, futbolculara ziyaret yapıldı.