“MUTLULUĞU HAK ETTİK”

Gazipaşa’da, Gazipaşa Belediyespor’un, Kepez Belediyespor karşısında alınan galibiyetin yankılıları devam ediyor. Teknik Direktör Abdullah Baysal, yaptığı açıklamada Gazipaşa halkının galibiyet mutluluğunu hak ettiğini belirtti.

ANTALYA Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden temsilcimiz Gazipaşa Belediyespor’un, Kepez Belediyespor maçında aldığı galibiyetin yankıları Gazipaşa’da devam ediyor. Paşalar’ın aldığı galibiyet ilçe esnafı ve vatandaşların gündemi oldu. Vatandaşlar ve esnaflar Gazipaşa Belediyespor’un Play-Off ilk maçında grubun güçlü ekiplerinden Kepez Belediyespor’u yenmelerinin mutluluğunu yaşarken, maça gelen taraftarında, futbolcuların maçta ortaya koyduğu performanstan memnun oldukları öğrenildi.

“TARAFTAR BU SEVİNCİ YAŞAMAYI HAK ETTİ”

Maç hakkında açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, alınan sonuçtan dolayı çok mutlu olduklarını Belirtti. Baysal, “Kendi seyircimiz önünde böyle bir maçı kazanmak herkesi mutlu etti. Futbolcular, bizi, yönetim ve taraftar bu sevinci yaşamayı hak etti. Futbolcular sahada verdikleri mücadele ile taraftar 90 dakika verdiği destekle bu galibiyetin mimarı oldular, maçta 90 dakika bize destek veren taraftara, sahada elinden gelenin en iyisini yapan futbolculara ve her maçta bizim yanımızda olan yöneticilerimize teşekkür ederim” dedi.

“MAÇ SONUNDA ÇİFTETELLİ OYNANDI”

Gazipaşa Belediyespor, Kepez Belediyespor maçının son düdüğü çalınması ile birlikte galibiyet sevinci yaşayan futbolcular galibiyet sevincini taraftarlarla birlikte kutladılar. Maç sonunda taraftarına koşan Belediyesporlu futbolcular, taraftarı selamladıktan sonra saha ortasında çiftetelli oynadılar. Daha sonra da oyuncular hep birlikte taraftarla özçekim yaptılar.