PAROLA 3 PUAN

Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, yarın saat 14.00’te Kaş Kınık Sahasında, Kınıkspor ile karşı karşıya gelecek. Maç hakkın da açıklama yapan Asbaşkan Hüseyin Şengöz hedeflerinin üç puan almak olduğunu söyledi.

ANTALYA Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden ve Play-Off müsabakalarının ilk maçında grubun güçlü ekiplerinden Kepez Belediyespor’u yenerek Play-Off’lara galibiyetle başlayan Gazipaşa Belediyespor yarın saat 14.00’te Kaş Kınık Sahası’nda, Kınıkspor ile karşı karşıya gelecek. Deplasmana 3 puan parolası ile giden Paşalar Dün sabah Gazipaşa’dan ayrılarak, Kaş’ta kampa girdi. Teknik Direktör Abdullah Baysal, cezası nedeni ile bu maçta takımın başında olamayacak.

“KAZANMAK İÇİN GİDİYORUZ”

Oynanacak olan Kınıkspor maçı hakkında konuşan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, Kınık deplasmanından galibiyetle dönmek istediklerini belirtti. Şengöz, “Gazipaşa Belediyespor bu grubun iddialı takımlarından biri. Bunu Kepez Belediyespor maçında ortaya koyduğumuz mücadelemiz ve iyi futbolumuzla kanıtladık. Kaş’a kazanmak için gidiyoruz” dedi.

“HOCAMIZ BU HAFTA YOK”

Abdullah Hoca’nın bu maçta takımın başında olmayacağını hatırlatan Asbaşkan Hüseyin Şengöz, “Abdullah Hocamız geçen hafta Kepez maçında haksız olarak ihraç edildi,  bu hafta takımın başında olamayacak. Şu anda önümüzdeki en büyük dezavantaj bu. Başka sıkıntımız yok. Rafet ve Ali Can’ın durumları iyi, Kınık maçında oynayıp oynamayacakları yarın maç saatinde belli olacak. İnşallah maçı kazanıp lider olarak Gazipaşa’ya dönmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

KEPEZIN-PASASI-VAR-2