PAŞALAR TAKTİK ÇALIŞMASI YAPTI

Gazipaşa Belediyespor, hafta sonu Antalya Ormanspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına taktik çalışması yaparak devam etti. Teknik Direktör Abdullah Baysal, Aysan Akkaş’ın en az 2 hafta sahalardan uzak kalacağını, Ali Can Sümbül’ün durumunun ise önümüzdeki günlerde belli olacağını söyledi.

ANTALYA Süper Amatör Ligi 1. Grup’ta mücadele eden ve ligin bitimine 3 hafta kala play-off turunda oynamaya hak kazanan Gazipaşa Belediyespor, 17 Ocak Pazar Günü Gazipaşa Şehir Stadı’nda oynanacak olan Ormanspor maçı hazırlıklarına taktik çalışması ile devam etti. Yapılan idmana sakatlıkları devam eden Aysan Akkaş ve Ali Can Sümbül katılmadı. Dün saat 15.00’te Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde gerçekleştirilen idman, düz koşu ile başladı. İdmanın ana bölümünde taktik çalışması yapıldı. Yaklaşık 2 saat süren idman şut çalışmaları ile son buldu.

“AYSAN EN AZ 2 HAFTA YOK”

İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor teknik Direktörü Abdullah Baysal, sakat oyuncular hakkında bilgi verdi. Baysal, “Aysan en az iki hafta sahalardan uzak kalacak. Ayağında darbeye dayalı zedelenmeler var, bizimle çalışmalara başlaması için birkaç haftaya ihtiyacı var” dedi.

“ALİ CAN’IN DURUMU BELLİ DEĞİL”

Ali Can hakkında da konuşan Baysal, “Ali Can’ın ayağındaki şişlikten dolayı bir teşhis konamadı. Önümüzdeki günlerde şişlik inince tekrar kontrolden geçecek ve durumu o zaman belli olacak. Umarım çok ciddi bir sakatlık yoktur” diye konuştu.

SAKATLIKLAR-CAN-SIKTI-2